Regeneracja włosów słabych i zniszczonych

Słabe, zniszczone i matowe włosy to problem dnia codziennego wielu osób. Wpływa na to wiele czynników, a przede wszystkim zła pielęgnacja i nieodpowiednio dobrane preparaty. Często bowiem zamiast odżywek i szamponów opartych na naturalnych składnikach, sięgamy po takie, których formuła lub skład wpływają na złą kondycję naszych włosów.

Poza nieodpowiednią, codzienną pielęgnacją włosów, na ich wygląd oddziaływuje także m.in. codzienne suszenie, prostowanie czy kręcenie włosów oraz zabiegi chemiczne. To zaledwie część przyczyn, z powodu których zmagamy się z problemami słabych, suchych czy zniszczonych włosów. Jak więc temu zaradzić?

Kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach

Codzienna pielęgnacja włosów jest bardzo ważna. Szacuje się, że dobrze dobrany zabieg poprawiający kondycję włosów, przeprowadzony w salonie to tylko połowa tego, co możesz zrobić dla swoich włosów. Nie utrzymasz efektu pięknej koloryzacji lub np. liftingu, jeśli w warunkach domowych będziesz stosować nieodpowiednie produkty.

Regenerację słabych i zniszczonych włosów można podzielić na etapy. Są to dokładne mycie dobranym do potrzeb szamponem z naturalnymi składnikami, każdorazowe pielęgnowanie włosów odpowiednią odżywką do włosów oraz przeprowadzenie, średnio raz na dwa miesiące profesjonalnego zabiegu fryzjerskiego jak Lifting czy zabieg witaminowy .

Na stronie hipertin.pl znajdą Państwo najwyższej jakości preparaty, bazujące na naturalnych składnikach oraz tworzone z uwzględnieniem wegańskich receptur.

Dla włosów słabych, wymagających odbudowy, świetnym wyborem będzie:

Szampon odżywczo regenerujący Nutri Repair przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych, który dzięki wysokiemu stężeniu minerałów morskich, odbudowuje ich strukturę.

Szampony to podstawa profesjonalnej pielęgnacji, warto więc w pierwszej kolejności poświęcić czas na właściwe mycie włosów i pozostawienie spienionego szampon na włosach na kilka chwil. W ten sposób już w fazie mycia dostarczamy włosom, wielu cennych mikroelementów.

Maska głęboko regenerująca Hipertin Linecure Deep Repair Mask to z kolei preparat mocno regenerujący, przywracający włosom utraconą miękkość i blask. Jest to silnie skoncentrowany produkt, bazujący na keratynie i proteinach, który może być stosowany, także jako kuracja – kompres. Najlepiej też od tego zacząć, nakładając produkt na włosy, następnie owijając w czepek, zostawić produkt na 10-15 minut. Dopiero wtedy można obficie spłukać.

Taką kurację najlepiej wykonać 2-3 razy, a potem nakładać już maskę, po prostu na kilka minut i spłukać.

Kiedy potrzebujemy mocnej odbudowy, świetnym produktem będzie również ampułka multiwitaminowa do włosów Hipertin Linecure Multivitamin, która zawiera mnóstwo mikroelementów i witamin, uzupełniających ubytki we włosie. Multiwitaminę możemy zastosować samodzielnie, lub dodać ją do maski Linecure Deep Repair.

Pierwsza pomoc przy włosach słabych i zniszczonych

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg świetnych, bazujących na naturalnych składnikach preparatach do pielęgnacji włosów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce hiszpańskiej marki Hipertin, która to od blisko 80 lat produkuje najwyższej jakości produkty do włosów – zawsze w trosce o środowisko. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w naszej ofercie oraz kontaktem z naszymi konsultantami. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.