Włosy rozjaśniane i farbowane potrzebują szczególnego traktowania. Rodzi się więc pytanie – jak nawilżyć włosy rozjaśniane oraz jak powinna wyglądać pielęgnacja włosów farbowanych? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, a każdy rodzaj włosa potrzebuje czegoś innego. Jednak jeśli chcemy posiadać zdrowe, lśniące i nie tracące na intensywności koloru włosy, niezbędne będą szampon oraz odżywka na bazie naturalnych składników od marki Hipertin.

Szampon Color Care do włosów farbowanych i rozjaśnianych to idealna propozycja do włosów po koloryzacji. Formuła szamponu Hipertin Color Care oparta jest na naturalnych składnikach, które zabezpieczają kolor przed spłukiwaniem, pielęgnują włosy i odpowiadają na wszystkie potrzeby skóry głowy. W szamponie zawarty jest ekstrakt z brzoskwini o pięknym zapachu, regenerujący zniszczone i suche pasma włosów.

Włosy farbowanie – pielęgnacja

Poza środkiem myjącym, istotnym etapem dbania o włosy rozjaśniane i farbowane jest również ich odpowiednie wzmacnianie. W ofercie Hipertin dostępna jest odżywka Hydro Color z tej samej serii kosmetyków, co szampon do włosów rozjaśnianych i farbowanych, która doskonale nawilży suche włosy. Receptura odżywki łączy ze sobą olejek arganowy, witaminę E oraz filtry UVA/UVB, chroniące przed szkodliwym działaniem słońca. Odżywka Hydro Color przyniesie włosom blask i elastyczność.

Odpowiednie preparaty do włosów farbowanych to podstawa. Oprócz tego należy pamiętać o częstym nawilżaniu włosów farbowanych, co zapewnią kosmetyki marki Hipertin. O ile nie jest to konieczne, dobrze jest zrezygnować z częstego suszenia, prostowania czy lokowania włosów. Warto pamiętać o spłukiwaniu szamponu i odżywki do włosów farbowanych Hipertin letnią wodą. Stosowanie się do tych zaleceń oraz używanie kosmetyków Hipertin pozwoli na długo pozostawić kolor równie intensywny, co tuż po farbowaniu.

Szampon i odżywka do włosów farbowanych

Hipertin to hiszpańska marka ekologicznych i naturalnych preparatów do włosów, a nasza firma jest jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce. W asortymencie posiadamy szeroki wachlarz kosmetyków marki Hipertin, w tym także szamponów i odżywek do włosów rozjaśnianych i farbowanych, dlatego każdy znajdzie odpowiadający swoim potrzebom produkt. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktem z naszymi konsultantami, którzy służą pomocą w razie pojawienia się pytań.