Loading cart contents...
Zobacz Koszyk Zamówienie
Suma:

Poznaj nas

WITAMY W ŚWIECIE HIPERTIN

Fabryka Hipertin rozpoczęła swoją działalność, w małym warsztacie w Barcelonie w 1944 r. Wtedy, z uwagi na trendy dominujące w epoce lat 50-tych (formy okrągłe, fale) firma zaistniała, głównie poprzez produkcję lotionu do trwałej ondulacji „Curly”. Ponieważ założycielami Hipertin byli przede wszystkim artyści, z zamiłowaniem do piękna i kinematografii, zrodziło się u nich marzenie tworzenia czegoś więcej niż tylko perfekcyjnych fal, jak u Marleny Dietrych.

Zaczęli poszukiwać możliwości doskonałego farbowania włosów. Wkrótce narodził się pierwszy krem koloryzujący Hipertin, który przez te wszystkie lata, był ciągle udoskonalany. Już w latach 60tych, koloryzacja Hipertin była pełna świetlistych odcieni i intensywności koloru. Marzeniem było stworzenie farby i odżywki jednocześnie. Dziś już wiemy, że cel został osiągnięty.

Bowiem całe doświadczenie Hipertin, zawarte jest w tubce odżywczego kremu koloryzującego UTOPIK i PLATINUM.

Obecnie w miarę ciągłego rozwoju i ekspansji na nowe rynki, w dalszym ciągu dążymy do zapewniania serwisu najlepszego pod względem technologii, fachowców i obsługi. 

Marka obecna jest w ponad 40 krajach świata, a w Polsce dystrybucja ruszyła w 2015 roku. Od tamtej pory stale rośnie grono miłośników marki. Nasz krajowy Zespół Hipertin Polska niemal co roku zasilają nowi ludzie, pozytywnie nastawienia do życia, pełni różnych pasji sportowych i muzycznych, a przede wszystkim oddani marce i klientom. 

Magazyn główny znajduje się w Gliwicach, podobnie jak sklep firmowy. Na terenie Śląska docieramy do salonów fryzjerskich za pośrednictwem przedstawicieli handlowych, natomiast w pozostałych regionach współpracujemy na stałe z lokalnymi Hurtowniami, korzystając z ich doświadczenia i kanałów sprzedaży. Taki model pozwala nam na zapewnienie właściwej opieki każdemu klientowi. Na terenie całego kraju prowadzimy również szkolenia i warsztaty!

Dziękujemy za Twoje wsparcie i zaufanie.
Zespół Hipertin Polska