Jasne włosy są bardzo delikatne, często się przesuszają, są podatne na łamanie, dlatego wymagają szczególnej uwagi oraz dobrania odpowiednich preparatów do pielęgnacji. Włosów siwych nie wyróżnia tylko kolor, ale także struktura, która często jest porowata w dotyku. Dzieje się tak, bowiem produkty do rozjaśniania włosów są często dość agresywne. Warto więc, decydując się na taki proces, wybrać taki salon fryzjerski, który podczas rozjaśniania czy farbowania używa produktów najwyższej jakości, jak rozjaśniacz DECO PLEX czy farby PLATINUM.

Nie mniej jednak, włosy blond są szczególnie wrażliwe i podatne na szybką zmianę koloru. Problematyczny dla nich jest też dość często pojawiający się i niechciany odcień żółty.

Tutaj odpowiednie dobranie szamponu do włosów blond, rozjaśnianych i siwych oraz maski, jest stosunkowo proste.

Bardzo istotnym aspektem kosmetyków do włosów blond i siwych jest to, aby ich formuły składały się z naturalnych i niedrażniących składników. Często bowiem spotykamy się z opinią, że szampony czy odżywki do blondu, znacznie przesuszają włosy. Znamy Wasze doświaczenia w tej kwestii, nie mniej jednak w tym przypadku jak nigdzie indziej, widoczne jest blisko 80 letnie doświadczenie marki Hipertin – nasze produkty nie wysuszą twoich włosów, wręcz przeciwnie!

Szampon do włosów siwych i blond SILVER Hipertin to dobrze skoncentrowany produkt, połączenie ekstraktu z kiełków pszenicy i witaminy E, które odżywiają włosy, a fioletowy pigment, eliminuje powstawanie żółtych refleksów i nadaje włosom połysk. Szampon to podstawa pielęgnacji. Umyj nim włosy i pozostaw pianę na kilka chwil. W ten sposób wykorzystasz jego działanie jeszcze efektywniej.

Najlepsza maska do włosów

W codziennej pielęgnacji włosów siwych i blond, oprócz używania dobrego preparatu myjącego, ważne jest także odpowiednie nawilżanie. Pomocna w tym będzie maska SILVER od marki Hipertin, której skład bogaty jest w aktywne składniki regenerujące, takie jak betaina czy olej z kiełków pszenicy. Dodatkowo fioletowy pigment nawilżającej maski do włosów siwych i blond zneutralizuje powstawanie żółtych przebarwień na włosach.

Zarówno szampon, jak i maskę Hipertin do włosów blond, siwych i rozjaśnianych cechuje duża wydajność i atrakcyjna cena w stosunku do jakości produktu. Preparaty są nie tylko ekologiczne, ale także w pełni wegańskie. Doskonale spełniają swoją rolę – pielęgnują włosy, nawilżają i odżywiają je, eliminując jednocześnie żółtawy pigment, osadzający się na nich.

Szampony i maski do włosów blond, siwych, rozjaśnianych

Jesteśmy generalnym dystrybutorem hiszpańskich produktów marki Hipertin w Polsce, które odznaczają się wysoką skutecznością. Ogromne doświadczenie firmy Hipertin oraz moc natury tworzą niepowtarzalne receptury. Ich regularne aplikowanie przyniesie świetne efekty w postaci zdrowych, lśniących i pięknych włosów blond.