Utopik Platinum

INNOWACJA I TECHNOLOGIA

W ostatnich latach koloryzacja włosów znacznie się zmieniła dzięki nowym badaniom dotyczącym koloru. Substancje czynne najwyższej jakości dodawane są do formuły, tworząc farbę o doskonałych właściwościach.
Hipertin dzięki prowadzonym przez lata pracom badawczym i rozwojowym oraz ciągłej analizie trendów wykonał krok w przyszłość, wprowadzając na rynek produkt PLATINUM.

PLATINUM to nowa linia farb do włosów marki Hipertin. To farba, która zaspokoi najbardziej wymagających fryzjerów, sprawi, że ich salon wyróżni się wśród konkurencji i zyska na jakości oferowanych usług, a każdy klient będzie zadowolony i lojalny.

PRZEJAW LUKSUSU

Doskonała pod względem technologicznym farba wyprzedzająca inne produkty do profesjonalnej koloryzacji włosów. Sekret PLATINUM polega na doskonałym połączeniu innowacyjnych, technologicznie zaawansowanych substancji czynnych i koloryzujących, dzięki którym farbę tę można uznać za najlepszą na świecie. Jej oryginalna formuła opiera się na HIPLEX Protein – substancji czynnej powstałej z białek roślinnych, która odżywia i naprawia strukturę włókna włosa – oraz na Hyalurox System na bazie kwasu hialuronowego i substancji odżywczych, który zapewnia efekt przeciwstarzeniowy i wyjątkowe nawilżanie włosów.

TAJEMNICA SUKCESU

POŁĄCZENIE DWÓCH INNOWACYJNYCH SUBSTANCJI DAJĄCE NIEZWYKŁY EFEKT. Dzięki tym substancjom aktywnym zawartym w Hyalorux System włosy nabierają niezwykłego blasku.

HYALUROX SYSTEM

WYGODA I OCHRONA

  • Kwas hialuronowy: daje efekt silnego nawilżenia, dzięki czemu włosy odzyskują swoją naturalną strukturę i nie tracą wody.
  • Naturalna substancja łagodząca: znacząco zapobiega możliwemu podrażnieniu skóry głowy.
  • Syntetyczna molekuła organiczna: sprzyja wnikaniu koloru do wnętrza włosa, nadając odcieniom większą trwałość, pokrycie, intensywność i bogactwo

HIPLEX PROTEIN

ODŻYWIANIE I NAPRAWA

Substancja aktywna z białek roślinnych dająca niespotykany dotychczas efekt nawilżenia. Naprawia włókno włosa od wewnątrz, zapobiega łamaniu się włosa podczas koloryzacji i chroni skórę głowy, zmniejszając uczucie podrażnienia i swędzenia.
Dodatkowo nadaje włosom miękkości, elastyczności i odporności, przez co zyskują zdrowy wygląd.

NAPRAWDĘ DOSKONAŁY KOLOR – WIDOCZNE REZULTATY

  • POKRYCIE DO 100%
  • EFEKT MAKSYMALNEGO NAWILŻENIA I ODŻYWIENIA
  • DOSKONAŁA MIĘKKOŚĆ
  • TRWAŁE KOLORY
  • NIEZWYKŁY BLASK
  • EFEKT PRZECIWSTARZENIOWY

Pobierz ulotkę i dowiedz się więcej!